Знижується тиск після прийому ліків

анонімно

Жінка, 42 роки

Доброго дня! Лікар поставив діагноз після обстеження:гіпертонічна хвороба 1стадии,1риск,минуща АВ-блокада 2ст,призначив прийом препарату эдарби вранці 1 раз під контролем АТ.Лікар сказав, якщо тиск нижче 110/70 пропустити прийом препарату.Приймала таблетки 8 днів,тиск нормалізувався.Вже протягом 4-х днів не приймаю препарат так як помітила ,що тиск стало знижуватися сильно.Було 108/68,вчора ввечері після роботи поміряла тиск було 113/59 слабкість,сеголня все ж прийняла таблетку вранці эдарби через 2 години поміряла тиск 114/63, слабкість.Нудно продовжувати прийом препарату при зниженому тиску чи ні? Мені 42 роки,планую надалі вагітність.

Відповідає Леонов Антон Сергійович

терапевт

Добрий день!
Ні, я вважаю Вам можна відмовитися від продовження лікування цим препаратом, але продовжити подальший суворий контроль артеріального тиску і частоти пульсу!

Консультація лікаря-терапевта на тему «Знижується тиск після прийому ліків» дається виключно в довідкових цілях. За підсумками отриманої консультації, будь ласка, зверніться до лікаря, у тому числі для виявлення можливих протипоказань.

Читайте:   Кажуть наші аналізи про імунодефіциті