Мажучі виділення при прийомі Регулона

анонімно

Жінка, 17 років

Привіт, мені 17, я вирішила почати приймати протизаплідні, щоб мій цикл став постійним і місячні були менш рясними і менш болючими. Лікар ви писала регулон. Приймаю вже 8 днів, почала прийом з першого дня місячних, на другий день вони стали більш мізерними, потім перетворилися в «мазанину», йшли 5 днів, як зазвичай, але після закінчення місячних у мене до цих пір йдуть мажучі виділення брудно-коричневого кольору. Крім цього більше нічого не турбує, нічого не болить і загальний стан нормальний. Чи означає це, що мені ці таблетки не підходить і потрібно звернутися до лікаря, або ж це просто період адаптації мого організму?

Відповідає Каліманів Костянтин Ігорович

акушер-гінеколог, гінеколог-хірург

Доброго дня! Дійсно після прийому Регулона цикл стає монофазний, але при прийомі препарату терміна «місячні» не існує, це кровотеча відміни.

Перші три місяці йде звикання організму до даного препарату і дійсно можуть бути невеликі мажучі виділення. Якщо вас нічого не турбує, то приймайте препарат три місяці і всі побічні явища повинні піти самі по собі.

Якщо побічні явища не зникнуть, то тоді є сенс змінити препарат. Рекомендую вам проконсультуватися зі своїм гінекологом і переходити на більш пролонговані схема прийому КОК, так як вони показали свою ефективність у порівнянні з короткими схемами.

https://health.mail.ru/drug/regulon/

Консультація лікаря-гінеколога на тему «Мажучі виділення при прийомі Регулона» дається виключно в довідкових цілях. За підсумками отриманої консультації, будь ласка, зверніться до лікаря, у тому числі для виявлення можливих протипоказань.

Читайте:   Багаторазові Отити у дитини після року