Почервоніння після прийому амоксиклаву

анонімно

Жінка, 8 років

Доброго дня.малятко 8 місяців на ГВ.з 2 місяців турбував рідкісний стілець(маму,не дитини),газики відходили добре.в 4,5 місяці здали кал на дисбактеріоз,лікар призначив энтерология,кокон,нормобакт.в 7 місяців повторили аналіз(кілька разів,в різних лабораторіях)в одній був виявлений золотистий стафілокок,в іншій-клебсієла,лактонегативные бактерії.платний лікар наполягала на антибіотиках.я довго не хотіла(був невдалий досвід з дитиною)лікар лаяла,переконувала..в результаті:Амоксиклав суспензія 3 р в день-7днів,Нормобакт 1 міс,панзинорм 2 тижні.через кілька днів після початку прийому амоксиклаву роздратування на писе і попці(думала через рідкого стільця),зараз не таке сильне,але почервоніння все одно є(у середньої дочки було також у 1,5 років після амоксиклаву,зараз 6,5 все продовжується-причину не можемо знайти)до цього попрілостей і подразнень не було.підкажіть,будь ласка,що це може бути?грибок?зміна властивостей сечі?до якого лікаря звертатися.лаю себе сильно,що погодилася на антибіотик.

Відповідає Айзикович Борис Леонідович

педіатр

Може бути все. По хорошому треба працювати з довіреним лікарем а це педіатр або гастроентеролог і дерматолог

анонімно

Дякую за відповідь.підкажіть,будь ласка,чи були у вашій практиці такі випадки?а то я просто в розпачі!!з дитиною були і у алерголога,гастроентеролога,які тільки аналізи не здавали..на дієтах сиділи..так і триває досі.невже знову все теж саме..у старшій таких проявів не було.підкажіть порядок подальших дій,які аналізи треба здати?в першу чергу сечу?і чи не може це бути сечокислий діатез?

Айзикович Борис Леонідович

так, були. Обстеження гепатобіліарної системи,

Консультація лікаря-педіатра на тему «Почервоніння після прийому амоксиклаву» дається виключно в довідкових цілях. За підсумками отриманої консультації, будь ласка, зверніться до лікаря, у тому числі для виявлення можливих протипоказань.

Читайте:   Біль в грудинно-ключично - соскоподібного м'яза