При прийомі ліків сильно знижується тиск

анонімно

Чоловік, 58 років

Олена Глазиріна
13 листопада 1964
Задати питання лікарю
Кардіологія, 16 годин назадОтклонен: У вашому повідомленні відсутнє конкретне питання консультанту чи ваше питання погано сформульоване. Уточніть, яку саме інформацію ви хочете отримати від спеціаліста.
Видалити
При прийомі ліків сильно знижується тиск
Доброго дня. Дружину 58 років. Після лікування в стаціонарі призначений постійний прийом препаратів (у вкладенні). Приймає ці препарати протягом 2-х місяців. В даний час переїхали з району, прирівняного до Далекої Півночі, в АР Крим. У зв’язку з переїздом немає можливості проконсультуватися у лікаря. Протягом тижня спостерігається зниження тиску до 76/60 після прийому даних препаратів. Вивчивши анотації, чоловік хоче відмінити прийом доксазозина. Чи можна зменшити дозу та частоту прийому бісопрололу, торасемида і замінити доксазозин іншим препаратом?

До питання додане фото

Відповідає Борзенко Марія Євгенівна

кардіолог, терапевт

Доброго дня!
Так, з даного списку найімовірніше потрібна відміна доксазозина (якщо тільки він не був призначений з приводу урологічної патології). Частоту прийому бісопрололу та торасемида зменшити не можна, препарати приймаються щодня. Зменшення дозування (як і скасування доксазозина) обговорюється на очної консультації лікаря. Також обговоріть зменшення дозування амлодипіну.
Ви не називаєте діагноз, але судячи з лікування, у чоловіка як мінімум фібриляція передсердь і клінічно виражена серцева недостатність. Йому потрібно регулярне спостереження лікаря і корекція терапії з ситуації, тому потрібно шукати лікаря за новим місцем проживання.

Консультація лікаря-кардіолога на тему «При прийомі ліків сильно знижується тиск» дається виключно в довідкових цілях. За підсумками отриманої консультації, будь ласка, зверніться до лікаря, у тому числі для виявлення можливих протипоказань.

Читайте:   Чи може бути алергія на конкретну собаку